Військовому з Прикарпаття прикордонна служба не виплатила кошти за два роки

  • Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов колишнього військовослужбовця та зобов’язав прикордонну службу нарахувати і виплатити йому індексацію грошового забезпечення.

    Як повідомляється у матеріалах справи, при виключенні позивача зі списків військової частини не здійснили з ним повного розрахунку. Зокрема не нарахували та не виплатили індексацію грошового забезпечення за період з січня 2016 до червня 2018 із визначенням січня 2008 року та березня 2018 базовими місяцями, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на Івано-Франківський окружний адміністративний суд.

    «Підставою для встановлення базового місяця індексації є підвищення, зокрема, посадових окладів особи. Зміна розміру доплат, надбавок та премій не випливає на встановлення базового місяця індексації для початку обчислення індексу споживчих цін при нарахуванні індексації. Підвищення тарифних ставок (окладів) військовослужбовців за період з січня 2008 року до березня 2018 року, що є підставою для встановлення іншого базового місяця для проведення індексації, не відбувалося», – зазначається у висновках рішення суду.

    Відтак суд вважає, що саме січень 2008 року є базовим місяцем для нарахування індексації грошового забезпечення позивача за період з 05 січня 2016 року до лютого 2018 року.

    До теми: проти ID-картки: прикарпатка відстояла в суді право на паспорт-“книжечку”

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!