Віктор Винник і МЕРІ презентували новий альбом «Так, я з України»

 • У 2016-му Віктор Винник і МЕРІ видали свою найвідомішу платівку під назвою «Я з України».

  Пісня «Я з України» одразу стала хітом і отримала широкий розголос та обговорення серед слухачів. У ній йшлося про ситуацію, яка склалась навколо української мови в нашій країні.

  24 лютого 2022-го російська федерація розпочала повномасштабну війну проти нас. Ця дата розділила наше життя на до і після. Два місяці наша країна веде героїчну боротьбу за свою Незалежність з підступним ворогом.

  За цей час українські артисти створили багато нових пісень на воєнно-патріотичну тематику. Але у творчості Віктора Винника і МЕРІ завжди були такі пісні. Тому музиканти ухвалили рішення видати збірку кращих соціально-патріотичних пісень за усі часи, тобто з п’яти офіційних альбомів.

  Серед вісімнадцяти треків, які вмістила ця платівка, є давні та улюблені пісні, такі як «Незнайомий мій брат», «Сестра», а також пісні, що були написані вже цієї весни, зокрема «рускій ваєнний карабль, йди на#уй». Новий альбом отримав назву «Так, я з України».

  В дизайні використано вже знайомий фірмовий напис і шрифт, але, на відміну від 2016-го, літеру «Z» замінено на українську «З» на фоні жовто-блакитної стрічки.

  Варто зазначити, що шостий офіційний альбом від Віктора Винника і МЕРІ – це перший винятково цифровий реліз. Тобто платівку можна придбати на найпопулярніших музичних платформах, а от на фізичних носіях, таких, як CD, її представлено не буде.

  Віктор Винник переконаний, що у такі важкі часи музика, яка здатна підіймати бойовий дух, потрібна як ніколи. Тому ми, кожен на своєму місці, зобов’язані робити усе задля нашої Перемоги. І ми переможемо. Слава Україні!

  Посилання на альбом для завантаження:

  iTunes – apple.co/3vIeBVN

  YouTube Music – bit.ly/YT_Ukr

  Spotify – spoti.fi/3OzcOuB

  Deezer – bit.ly/D_Ukr

  Amazon Music – amzn.to/3rNW2OO

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!