“Воїни Світла. Історія братів Бутусіних”: у Калуші презентували фільм про загиблих військових

 •  
  Автора фільму Віталія Чорненького історія братів вразила по-особливому.
   
  Про це на своїй сторінці повідомила голова Калуської РДА Жанна Табанець.
   
  Вчора, 4 травня, в Калуші у Палаці культури “Мінерал” відбулася прем’єра документального фільму “Воїни Світла” про братів Бутусіних, які загинули на Чернігівщині в бою з російськими окупантами.
   
  “Це вони одні з перших кинулися в бій, одні з перших загинули з Калуського району в повномасштабній війні з російськими окупантами. Їх поважали побратими, бачили їх міць і силу духу”, – зазначають у дописі.
   
  За словами одного з побратимів, брати Бутусіни героїчно билися до кінця. Їхня броня стала місивом, у касці – по декілька отворів від куль.
   
  Режисерові фільму Віталію Чорненькому вдалось поєднати документалістику зі спогадами батьків та викладачів про воїнів, захоплюючими розповідями бойових побратимів і друзів.
   
  “Документальний фільм обов’язково має переглянути кожен українець. Дякую авторам за колосальну роботу і збережені назавжди моменти оборони Чернігівської області”, – додала Жанна Табанець.
   
  Роман та Леонід Бутусіни загинули у Лукашовці Чернігівської області. Вони в останньому бою спалили ворожу БМП і підбили танк окупантів. Землю, просочену кров’ю героїв, зібрав їхній батько та забрав її з собою в Калуш.

  Також читайте: Родичам полеглих прикарпатських воїнів передали державні нагороди

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!