Вважали загиблим і запакували в мішок: як прикарпатський боєць закохався та вижив на Бахмутському напрямку (ВІДЕО)

 • Майдан. АТО. Ірпінь. Буча. І згодом фатальний Бахмут. Такий бойовий шлях пройшов Петро Лавров з Городенківщини перед тим, як отримав поранення, виконуючи бойове завдання.

  Того дня їхня бригада потрапила під сильний обстріл на Бахмутському напрямку. Багато побратимів загинули. Самого ж Петра також вважали “двохсотим” і вже запакували в спеціальний мішок, але, як виявилося, зарано, розповідає “Канал 402″.

  “У мене вже не було ознак життя. Вже під’їжджали до зеленої зони, щоб пересісти з бойової машини. І я прийшов до тями. Всі були в захваті від того, що я вижив”, – розповідає Петро. 

  У реанімації лікарі не давали бійцю шансів на життя. Але й там він повернувся майже з того світу. Каже, мабуть, для того, щоб відвоювати країну і своє щасливе майбутнє. Адже на війні зустрів кохання. Петро каже, наснагу жити йому давала Надія. Саме так звуть його обраницю.

  “Моєю головною мотивацією була моя дружина. Вона завжди мене підтримувала”, – говорить він.

  Доля звела їх у Торецьку в магазині, де дівчина працювала продавчинею, а Петро купував продукти для хлопців на позиції. На війні було не до побачень, тож бачилися рідко. Зате листувалися в інтернеті.

 • Після того, як Петро отримав поранення, дівчина шукала його по всіх лікарнях.

  Пара вже встигла взяти шлюб в церкві, що поруч з лікарнею в Івано-Франківську. Чоловік каже, це було виважене рішення, яке він приймав серцем.

  Петро планує стати на ноги і повернутися до військового життя вже за пів року. Зважаючи на його силу волі, медики не відкидають варіант такого швидкого одужання. Поки що на бійця чекає реабілітація.

  Читайте також:  “Зустрів кохання на війні”: на Прикарпатті у лікарні одружився поранений військовий

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!