• Вєрці Сердючці не дозволили заспівати Russia goodbye у фіналі “Євробачення-2023”

 • Вєрка Сердючка з “мамою” виступила у фіналі “Євробачення-2023”. Данилко зізнався, що хотів заспівати славнозвісні рядки Russia goodbye, проте організатори конкурсу не дозволили.

  Нагадаємо, що у фіналі 13 травня Данилко в образі Вєрки Сердючки виступив з піснею Dancing Lasha Tumbai. Саме з цим хітом артист представляв Україну на “Євробаченні” у 2007 році, пише “24 Канал”.

  За його словами, у 2007 році Росія почула слова Russia goodbye.

  “Що вони почули цього разу, я не знаю”, – відповів співак.

  Артист згадує, що тоді після його виступу на нього посипалися образи від росіян. Тому у 2023 році організатори не дозволили імпровізувати та співати на сцені Russia goodbye.

  “Мене організатори попросили заспівати той текст, який був у 2007 році. Мені хотілося б виконати все ж Russia goodbye, хоч не все від мене залежить”, – заявив Данилко.

  Зазначимо, що Данилко часто змінює слова у своїх піснях на концертах. Музикант зізнався, що часто сміється з росіян завдяки цьому.

  “Я часто кажу на концертах за кордоном – якщо ви любите Путіна, то на наші концерти не приходьте”, – додав музикант.

  Додамо, що колись Андрій Данилко довго доводив, що жодного Russia Goodbye в його пісні немає. Але з початком повномасштабного вторгнення Росії артист вирішив дійсно змінити текст пісні.

  Після виступу Данилка на “Євробаченні-2023” у росіян була істерика – вони вкотре стверджували, що артист заспівав Russia goodbye.

  До теми: Було б доречно, – у Мінкульті відповіли, чому Зеленському не дозволили виступили на “Євробаченні”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Дика півонія — окраса Донецького степу

  Якщо ви вже маєте пару сотень фотографій ужгородських сакур та ще стільки ж — тюльпанів волинської голандії, і не знаєте, куди б відправитись задля красивих фото, вам точно варто відвідати Донеччину навесні. Так так, підозрюю, що в цей момент ви знервовано засміялись. Але ж війна колись скінчиться, і я сподіваюсь, що бойові дії не доберуться

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює

  Лінник ЛюдмилаЛінник Людмила

  Сіла і поїхала

  Попри усі можливі стереотипи, незважаючи на низку дискримінуючих обставин, безвідносно до ситуації загалом, все більше жінок у нашій країні стають водійками. 13 років тому, коли я ходила в автошколу, у моїй групі було лише троє молодих дівчат. Сьогодні ж на курсах чоловіків та жінок, мабуть, порівну. І якщо чоловіки здебільшого отримують посвідчення водія у 18—20