Вийшов трейлер історичного екшену “Довбуш”, який знімали в Карпатах

 • Український історичний екшен «Довбуш» вийде в кінопрокат 12 травня 2022 року.

  Про це повідомляє пресслужба Держкіно.

  Події фільму розгортаються в Карпатах на початку XVIII століття. Жорстокість правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками.

  У пошуках помсти панам за вбивство батьків брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, інший – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса, а шляхта робить усе можливе, щоб його знищити. 

  За словами авторів стрічки, Довбуш – «унікальний український герой, який віддав життя за свободу свого народу понад три століття тому, та його історія стала безсмертною». 

  Над бойовими та трюковими сценами фільму працювала команда з 30 каскадерів, команди піротехніків та історичних реконструкторів. До масових сцен залучали до 400 акторів одночасно.

  У ролях: Олекса Довбуш – Сергій Стрельников, Іван Довбуш – Олексій Гнатковський, Марічка – Дар’я Плахтій, Пшелуський – Матеуш Косьцюкевіч, Княгиня Яблуновська – Агата Бузек, опришки – Петро Жирун, Павло Жирун, Дмитро Вівчарюк, Роман Ясиновський, Ростислав Держипільський, Дзвінчук – Олександр Мавріц.

  Проєкт стрічки став одним з переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна підтримка цього проекту становила 65 млн грн при загальній вартості виробництва 86 млн 679,2 тис. грн.

  Читайте також: “Невідомий Бортнянський”: у Франківську презентували музичні фільми

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!