Як навчаються школярі у Старобогородчанській ОТГ

Сьогодні, 5 вересня, відбувся прес-тур до Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади

Представники та керівники ОТГ розповіли, чого досягли за цих півтора роки.

Після цього слово взяв Тарас Гринишин, керівник Старобогородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він розповів, в яких умовах навчаються діти, що було зроблено за останні півтора роки і що дало навчальному закладу об’єднання сіл у громаду.

“Відбулось дуже багато зрушень, зокрема – по матеріально-технічній базі. Можемо пишатись нашим комп’ютерним класом – там 17 машин, придбаних за немалі кошти, на яких діти пізнають сучасні технології. Ми встановили нові металопластикові вікна, обновили сам фасад школи, провели косметичний ремонт приміщень. Звісно, ще є що робити – але економія енергоресурсів є очевидною. Крім того, у нас буде котел на альтернативному твердому паливі, тобто дровах, що також збереже кошти, бо 250 кубів газу на день – це досить недешево”, – висловився Тарас Гринишин.

Директор зазначив, що минулого року школа отримала автобус, яким тепер возять до навчального закладу дітей з інших сіл громади. За його словами, школа, за всіма параметрами, повинна незабаром стати опорною. У ній наразі навчається 346 учнів, чимала частина з яких їздить до школи велосипедами – і для двоколісників передбачено кілька парковок.

На фасаді будівлі є відеокамери – голова ОТГ Ярослав Здерка каже, що це дешевше і доцільніше, ніж утримання сторожів. А за школою наразі є велика ділянка, на якій планується створити спортивний майданчик зі штучним покриттям – як тільки на це будуть кошти, ділиться директор Старобогородчанської ЗОШ Тарас Гринишин.

Читайте також: Негода нас оминула, бо ми село Богородиці, – голова ОТГ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!