Євробачення 2019: у контракті з переможцем нацвідбору є пряма заборона на гастролі в Росії

 • Переможець національного відбору на Євробачення після підписання контракту не має права гастролювати в Росії та на окупованій території.

  Про це повідомила PR-директор UA: Суспільне мовлення Вікторія Сидоренко, коментуючи російські гастролі переможниці нацвідбору співачки MARUV, пише “Новое время”.

  “У контракті від Суспільного є вимога із забороною гастролювати у РФ. Цей контракт співачка отримала на ознайомлення. Співачка має добу на ознайомлення з усіма умовами контракту і своє рішення щодо них. Ми чекаємо”, – заявила Сидоренко.

  За словами представниці Суспільного, жоден з законів України не забороняє артистам, які раніше гастролювали в Росії, представляти Україну на міжнародній сцені.

  “Немає закону, який це прямо забороняє. Є ваше голосування, яке не заперечує такої можливості… Дозволю собі зустрічне питання: шановні глядачі, а чому ви віддали за Maruv найбільшу кількість своїх голосів?” – наголосила жінка.

  Нагадаємо, Анна Корсун, вона ж співачка MARUV, перемогла в фіналі національного відбору і має представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2019 в Ізраїлі.

 • Водночас віце-прем’єр міністра України В’ячеслав Кириленко за декілька годин до фіналу заявив, що MARUV, YUKO та Anna Maria не можуть брати участь у фіналі нацвідбору на Євробачення 2019. Причиною він назвав “гастролі в РФ і невизнання територіальної цілісності України”.

  Проте остаточне рішення щодо учасника на Євробачення ухвалить правління Національної суспільної телерадіокомпанії України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!