З 1 липня «Укрпошта» підвищує тарифи на відправлення

 • «Укрпошта» змушена частково переглянути вартість відправлень по Україні та за її межами.

  Згідно з новими тарифами, вартість доставлення відправлень «Укрпошта Експрес» збільшиться у середньому на 10 гривень для пересилання в межах однієї області та на 8 гривень для пересилання в межах всієї країни, повідомляє пресслужба компанії.

  Крім того, з 1 липня діятимуть нові тарифи на послуги «Укрпошта Стандарт», де середнє підвищення становить 7 гривень на доставку по Україні, а в межах окремої області – 10 гривень. Варто зазначити, що клієнти сплачують тільки за фактичну вагу відправлення, не переплачуючи за «повітря».

  Наприклад, раніше вартість доставки відправлення вагою до 1 кг у межах України становила 35 гривень, а після перегляду тарифів вона збільшиться до 42 гривень. А доставка посилки вагою від 5 до 10 кг тепер коштуватиме 70 гривень, порівняно з попередніми 60 гривень – до перегляду тарифів.

  Також впровадили зміни й для інших послуг. На 5 гривень зросте вартість послуги «Укрпошта Документи» та вартість кур’єрського забору або доставки.

  Для корпоративних клієнтів «Укрпошти» продовжує діяти гнучка система знижок.

  Починаючи з 1 липня, також будуть внесені зміни у вартість на доставку «дрібних пакетів рекомендованих» на всі зони та на доставку посилок до 7 країн Близького Сходу, зокрема Алжиру, Афганістану, Катару, Кувейту, Оману, Саудівської Аравії та Тунісу. Ці зміни становитимуть 10% від поточних тарифів.

 • Це перший перегляд цін на міжнародну доставку, який обумовлений зовнішніми факторами. Однак «Укрпошта» готувалась до таких можливих змін, і починаючи з 1 квітня надає послугу пріоритетної доставки «дрібні пакети Prime» до 70 ключових країн світу. Використання саме цієї нової послуги дає можливість клієнту отримати нижчий тариф до 18%.

  Попри все Укрпошта змогла підлаштуватися до нових суворих умов і продовжує не тільки надавати послуги на всій території країни і за її межами, а й залишається найдемократичнішим оператором поштового зв’язку з найнижчими цінами на ринку. Навіть після перегляду вартості тарифи Укрпошти залишають доступними та нижчими порівняно з конкурентами на 20-30%.

  До теми: Змінити місце проживання тепер можна через «Дію»

  Укрпошта

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!