За 2023 рік на Прикарпатті сталося 469 ДТП з постраждалими

 • За сім місяців поточного року в Україні зафіксовано 12,6 тис. ДТП з травмованими і загиблими.

  На Прикарпатті трапилося 469 аварій.

  Кількість ДТП на дорогах практично зрівнялася з показниками за відповідний період 2021 року, йдеться на порталі Opendatabot.

  Лідером антитопу за кількістю ДТП з постраждалими залишається Дніпропетровська область, де за сім місяців поточного року зафіксовано майже 1,2 тис. інцидентів. Наразі на Дніпропетровщину припадає 9% від загальної кількості таких дорожньо-транспортних пригод. Друге місце у цьому рейтингу посідає Львівщина (трохи менш як 1,1 тис.), а замикає трійку Київ (1045 ДТП з постраждалими).

  Також Дніпропетровська область лідирує за кількістю людей, які загинули в ДТП – 164 осіб. Друге і третє місця у даному антитопі – за Львівщиною та Київщиною, де в аваріях загинули 116 та 111 громадян відповідно. Ці ж регіони, але в трохи іншому порядку, сформували рейтинг областей за кількістю травмованих у ДТП: на Львівщині та Дніпропетровщині постраждали майже 1,4 тис. осіб, а на Київщині – 1,2 тис.

  Найбільший приріст ДТП з постраждалими було зафіксовано у Волинській області: кількість аварій з жертвами у цьому регіоні збільшилася на 45% до відповідного періоду 2021-го.

  До теми: На Прикарпатті відкрили першу поліцейську станцію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!