“За секунду футболки погоріли”: очевидиця розповіла, як на Рогатинщині через блискавку загинули люди

 • Вчора троє мешканців Львова загинули від удару блискавки. Чоловікам було 65, 56 та 34 роки. Негода почалася, коли вони стояли на зупинці у селі Беньківці Рогатинського району на Івано-Франківщині.

  Автобусна зупинка, під якою ховалися, мала кілька металевих конструкцій, сама мурована бетоном.

  «Всі люди приїхали у село автобусом «Львів-Долиняни». Починався дощ, тож вирішили перечекати негоду на зупинці. Там було п’ятеро людей – подружжя, двоє чоловіків та жінка, яка приїхала зі Львова до матері на вихідні», – розповідає місцева мешканка Світлана, пише “Львівська Мануфактура Новин”

  Негода тривала півгодини. Люди кажуть, що блискавки вдаряли одна за одною, грому не було чути.

  «Здавалося, що блискавки розсікають небо наполовину. Одна з них вдарила у зупинку. Усіх, хто там стояв, повалила на землю. Жінки стояли окремо від чоловіків, їх наче відкинуло ударом, а от хлопці одразу загинули. Коли їх знайшли, то кажуть, аж одяг чорний на них був. За секунду футболки погоріли. Жінок забрали у місцеву лікарню. Одна з них втратила слух, іншій паралізувало ноги», – додає Світлана.

  Люди шоковані трагедією. Місцеві організовуються, щоб хоч якось допомогти родичам загиблих. Скоріш за все, всіх хоронитимуть на місцевому цвинтарі у Беньківцях, адже усі загиблі народилися у цьому селі. У 34-річного Тараса Міська залишилося двоє неповнолітніх дітей.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!