“Задонатив на армію – свари владу”: міський голова Долини запустив оригінальний збір на ЗСУ

 • Крім того, той хто перечислить найбільшу суму, зможе один день побути в ролі міського голови.

  У прикарпатців з’явилась можливість сварити владу і водночас допомагати армії.

  Міський голова Долини Іван Дирів на своїй сторінці у фейсбуці запустив безпрецедентну акцію під назвою “Задонатив – свари”.

  Він вирішив конвертувати усі негативні висловлювання (конструктивні й не дуже, відверто хамські та нецензурні) і цим самим допомогти ЗСУ, пише “Галицький кореспондент“.

  Умови акції

  Під цим дописом можна писати все, що вам хочеться, але з однією умовою: перед злісним коментарем має бути скрін про те, що ви переказали гроші на вказану картку.

  Мінімальна сума внеску – 100 грн, максимальна – необмежено, але чим більше лайки – тим більше грошей бажано внести.

  Мета акції – зібрати на першу партію дронів, які розробляють земляки-умільці з КБ “Західне”, та які безумовно допоможуть нашим Захисникам у їх важливій місії (основні характеристики та вигляд “пташок” – на фото).

  “Сума збору – 100 тис. грн, які, сподіваюсь, зберемо завдяки тим, хто так любить критикувати місцеву владу і + (ПЛЮС) сума, яку зберемо разом з працівниками міськради та комунальних закладів, перечисливши одноденний заробіток (орієнтовно вийде ~ 300 тис. грн). Коментарі БЕЗ скріну про оплату блокуватимуться, а їх власника я буду відправляти в довічний бан. Моя сторінка, маю право”, – йдеться в дописі.

 • Акція діє лише під цим дописом.

  Крім того, той хто перечислить найбільшу суму, зможе один день побути в ролі міського голови.

  “Ну що, гайда? Побачимо, чи ви вмієте лише розказувати, що влада не допомагає армії, чи доведете, що й самі готові допомагати, навіть у такий незвичний спосіб? Звісно ж, якщо ви бажаєте просто допомогти, без негативних коментарів, думаю ніхто не буде проти”, – додав Дирів.

  Читайте також: “Донати воїнам замість квітів”: у Франківську школа зібрала понад 40 тисяч гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!