Зараз уже немає скептиків щодо вступу України в НАТО, – депутат

 • Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, голова української делегації в Парламентській Асамблеї НАТО Єгор Чернєв висловився щодо вступу України в НАТО.

  Своїми думками він поділився в інтерв’ю «Укрінформу».

  «Позиції наших партнерів суттєво змінилися після 24 лютого 2022 року», – сказав він.

  Чернєв зазначив, що до повномасштабного вторгнення Російської Федерації частина світової спільноти підтримувала євроатлантичні прагнення України, а частина була налаштована скептично.

  «Зараз я не можу сказати, що залишилися скептики щодо вступу України в НАТО», – додав народний депутат.

  Він підкреслив, що одна з головних перепон на шляху інтеграції України в НАТО – це відсутність консенсусного політичного рішення. Країни-члени мають різне бачення щодо термінів та процедури вступу Української держави до Альянсу. За його словами, країни Балтії, Польща, Чехія хочуть бачити Україну в НАТО вже зараз. Водночас деякі країни Центральної Європи вважають, що спочатку має закінчитися війна.

 • «Як на мене, зараз уже питання не в тому, чи буде Україна в НАТО, а коли і як буде. У цьому позиції деяких країн різняться. Однак ніхто не сумнівається, що Україна посилить НАТО та стане кордоном між західним і варварським світами», – наголосив він.

  До теми: У Британії влітку розпочнуться навчання українських пілотів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!