Зеленський провів закриту зустріч з журналістами, де пояснив своє рішення щодо звільнення Залужного

 • Зеленський пояснив, чим керувався, коли ухвалював рішення про усунення з посади генерала Залужного й призначення на його місце колишнього командувача Сухопутних військ ЗСУ.

  Президент провів закриту зустріч з журналістами, щоб пояснити причини звільнення Валерія Залужного з посади Головнокомандувача Збройних Сил України та призначення на його місце Олександра Сирського.

  Ввечері 8 лютого пройшла закрита зустріч Президента України  Володимира Зеленського із журналістами. Головною темою закритої пресконференції стала тема звільнення з посади Главкома ЗСУ Валерія Залужного й призначення на його місце Олександра Сирського. Про це повідомив журналіст “Української правди” Михайло Ткач, передає УНН.

  “Ключова тема зустрічі була зміна Головнокомандувача. Президент пояснював свою логіку цієї важливої події”, – повідомив журналіст.

  Журналіст зазначив, що спілкувався президент із медійниками впродовж двох годин, і більша частина часу була присвячена саме темі нашумілих у суспільстві кадрових змін в ЗСУ.

  Втім, аргументів Президента щодо звільнення Залужного журналіст не переповів, адже формат зустрічі передбачає обмеження щодо розголошення інформації з неї.

  Також на цій пресконференції зачепили питання стеження за командою “Бігус.Інфо”. Учасники обговорили питання міжнародної політики, допомоги західних партнерів й внутрішні питання.

  Нагадаємо, Washington Post написав про критичну нестачу піхоти в ЗСУ і падіння бойового духу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!