Зеленський запровадив санкції проти ще 198 діячів культури й медіасфери

 • Президент України Володимир Зеленський у неділю, 15 січня, підписав указ про введення в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України про застосування персональних санкцій проти діячів культури і медіасфери.

  До переліку потрапили 198 осіб, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Укрінформ”.

  “Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 січня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, – ідеться у повідомленні.

  Рішення РНБО додається до указу, воно містить перелік зі 198 прізвищ діячів культури і медіасфери, проти яких вводяться персональні санкції. Це переважно громадяни РФ.

  До списку, зокрема потрапили російський блогер Дмитро Пучков (Goblin), політик Сергій Станкевич, генеральний продюсер російського пропагандистського телеканалу “Звезда” Борис Яновський, телеведуча Яна Рудковська, актор і телеведучий Борис Корчевніков, російський музичний критик і журналіст Сергій Сосєдов, соціолог Євген Копатько, політолог Ростислав Іщенко, так званий експосол “Орло” у РФ, політолог Родіон Мірошник, публіцист і пропагандист Володимир Корнілов, спортивний журналіст Дмитро Губернієв, режисер Андрій Кончаловський та інші пропагандисти центральних російських телеканалів.

  Також потрапила у санкційний список громадянка України, колишня телеведуча Діана Панченко.

  Проти зазначених осіб запроваджується повний пакет персональних санкцій терміном на 10 років.

  Указ набуває чинності з дня опублікування.

  До теми: Литовський театр опери та балету знімає з репертуару твори російських класиків

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!