Жителі одного з прикарпатських сіл самотужки відремонтували дорогу

 • Громадська організація “Хочемо змін” із Новиці самотужки відремонтувала майже два кілометри комунальної дороги. На ремонт затратили значно менше, ніж потрібно було заплатити підприємствам, які займаються ремонтом доріг.

  Про свій досвід читачам Kalushnews.city розповів голова громадської організації Ростислав Прокопів, пише kalushnews.city.

  Вулиця Грушевського, що у мікрорайоні Новиці “Баня”, як зазначає Ростислав, була у дуже жахливому стані. Новицькі активісти вирішили не чекати, поки у бюджеті громади з’являться кошти на ремонт цієї дороги, а відремонтувати вулицю самотужки.

  Один із учасників громадської організації “Хочемо змін” Микола Кучерак розпочав збір коштів. І всього за декілька днів зібрали більше 50 тисяч гривень. Паралельно новичани звернулися до компаній, які займаються ремонтом доріг. Ремонт цієї ділянки дороги представники дорожніх служб  оцінили у 450-600 тисяч гривень.

  Тож у нас не було іншого виходу, як самим робити ремонт дороги. А щоб все було згідно з нормативними стандартами, набралися досвіду у працівників Служби автомобільних доріг“, – каже Ростислав Прокопів.

  За 50 тисяч гривень закупили 20 тон асфальту, три з половиною кілограми бітуму, чотири тони щебеню. А ще взяли в оренду три вібромашини. Робоча сила — безкоштовна.

  До теми: В місті Городенка продовжують ремонтувати дорогу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!