Зробити Івано-Франківськ кращим: Urban Space профінансує ще сім проектів

 • Сьогодні, 30 квітня, в Івано-Франківську співзасновники громадського ресторану Urban Space 100 підбили підсумки першого кварталу діяльності закладу.

  Як відомо, 80% прибутку цього ресторану йде на розвиток міста – франківці подають проекти, які змагаються за фінансування. За три місяці 2019-го року ця сума склала 367 942 гривні. У першому кварталі фінансування отримали сім проектів на загальну суму 220 667 гривень. А решта суми – 147 275 гривень – переноситься на наступний ґрантовий сезон.

  Підтриманими у цьому сезоні проектами стали:

  1. Майбутнєфест. Народжені творити. Сума ґранта — 56 997 грн

  Мова йде про організацію масштабного профорієнтаційного фестивалю – два лекторії, алея можливостей, комунікаційні зони, нетворкінг, фудзони. Завдяки фінансуванню від Urban Space 100 буде покрито витрати на оренду технічного забезпечення, дизайн поліграфії, монтаж відео, декор приміщення, гонорари гурту та доповідачам і таке інше.

  2. Діти моніторять якість повітря. Сума ґранта — 18 616 грн

  Мета проекту — навчити дітей слідкувати за якістю повітря, аналізувати показники забруднення та як реагувати на різні концентрації забруднення, наповнити місто більшою кількістю станцій громадського моніторингу якості повітря. Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на електронні складові для виготовлення станції моніторингу якості повітря, друк матеріалів та проведення події.

  3. Дрібнота: сімейний пікнік. Сума ґранта — 42 300 грн

  Це щорічне міське свято до дня захисту дітей, яке відбудеться 1 червня у міському парку. Подія залучає до 200 учасників велоперегонів та до 1000 учасників розвиваючих локацій. Велоперегони включають 16 заїздів для дітей від 3-х до 14-ти років. Ґрантова програма покриє витрати на призовий фонд велозмагань (48 призів) й подарунки учасникам.

  4. Інвалідність не обмежує – обмежує дискримінація! Сума ґранта — 25 654 грн

  Мова йде про подолання дискримінації за ознакою інвалідність через висвітлення проблеми доступності для маломобільних груп населення Івано-Франківська та області. Втілення планується шляхом поширення інформації через тренінги та ЗМІ. Urban Space 100 покриє витрати на оренду доступного приміщення, апаратуру, харчування для учасників, дизайн та друк флаєрів.

  5. Веломарафон «Франко100». Сума ґранта — 40 000 грн

  Мета проекту — організувати в Івано-Франківську веломарафон протяжністю 100 км за правилами Audax Club Parisien (один із найстаріших велосипедних клубів світу), що буде вперше проходити на території області та зробити його щорічним змаганням. Ґрантова програма покриє витрати на послуги дизайнера, фотографа та менеджера з соцмереж, музичний супровід, рекламу події та роздаткові матеріали.

 • 6. Ноги чи колеса – це лиш спосіб пересування. Сума ґранта — 27 000 (проект отримав часткове фінансування від заявленої суми)

  Проект націлений на 9-місячну роботу, щоб витягнути людей з інвалідністю з їх осель задля соціалізації, комунікації, щоб інтегрувати їх у повноцінне суспільство. Для них будуть проводитись навчання, майстер-класи, психологічні тренінги, семінари, конференції, розважальні заходи, щоб соціалізувати людей з інвалідністю. Urban Space 100 покриє витрати на харчування учасників заходу та закупку матеріалів для майстер-класів

  7. Школа репродуктивного здоров’я. Сума ґранта — 10 100 грн

  Метою проекту є збереження та формування правильних уявлень про репродуктивне здоров’я молоді шляхом просвітницької роботи. Проект передбачає проведення: 41 лекцій у школах і коледжах Івано-Франківська, 5 лекцій у формі відкритого спілкування для студентів з досвідченими лікарями, які працюють у сфері репродуктивного здоров`я. Фінансування від Urban Space 100 покриє витрати на виготовлення та друк інформаційних матеріалів, оренду приміщення та роздаткові матеріали.

  Включно з цими проектами Urban Space 100 за весь час існування підтримав вже 99 проектів.  Наступні загальні збори відбудуться 27 липня, а подавати заявку на ґранти можна з 15 червня до 15 липня.

  З правилами подачі заявки на ґрант від Urban Space 100 можна ознайомитись за посиланням.

  Читайте також: Радіо, двері, казкотерапія: У Франківську профінансують шість проектів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!