ЗСУ можуть звільнити або повністю оточити Лиман упродовж наступних 72 годин, – ISW

 • Російські війська продовжують відходити від Лиману.

  Американський інститут введення війни у новому виданні повідомляє, що ЗСУ, ймовірно, звільнять або повністю оточать Лиман протягом наступних 72 годин, пише “УНН”.

  Українські сили, ймовірно, захоплять або оточать Лиман протягом наступних 72 годин. 30 вересня російські сили продовжували відходити з позицій навколо Лимана, оскільки українські сили продовжували охоплювати російські війська в цьому районі.

  Офіційні особи псевдореспубліки «ДНР» і російські військові кореспонденти заявили, що російські сили все ще контролюють Лиман. Проте відійшли зі своїх позицій у Дробишевому (приблизно 6 км на північний захід від Лимана) і Ямполі (приблизно 13 км на південний схід від Лимана). Російські джерела стверджували, що російські сили все ще контролюють одну дорогу з Лиману на Торське, тоді як українські сили перекрили дорогу Дробишеве-Торське в районі Ставок.

  Російські джерела стверджували, що російські сили стягують додаткові резерви для посилення російських позицій під Лиманом. Деякі мілблогери критикували російське військове командування за те, що воно не вчилося на своїх помилках у Харківській області.

  Читайте також: Генеральний секретар НАТО дав «ритуальну» відповідь на питання про вступ України в альянс

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!