З’явились нові подробиці смерті трьох чоловіків від удару блискавки на Рогатинщині(ВІДЕО)

 • Троє мешканців Львова загинули від удару блискавки. Чоловікам було 65, 56 та 34 роки. Негода почалася, коли вони стояли на зупинці у селі Беньківці Рогатинського району на Івано-Франківщині.

  Трагедія сталась надвечір. Люди їхали до родичів у село Бенківці зі Львова. Дорогою почалась сильна злива. Пасажири вийшли з автобуса і кинулись під накриття. Першими добігли троє чоловіків. Вони ще встигли поставити сумки на лавку. А потім раптом вдарила блискавка. Дня них втеча від негоди закінчилась фатально. Ще двоє жінок отримали травми.

  “Удар пройшов у стовбур дерева, після чого  електиричний заряд потрапив у землю. Трава і грунт були мокрими. Через вологу струм уразив людей”, – розказує Ярослав Гальма, в.о. керівника Рогатинського відділу поліції.

  Пані Люба, яка живе за дві хати від зупинки, каже, коли побачила яскравий спалах громовиці, зрозуміла – вдарило десь поруч і вийшла на дорогу подивитись.

  “Чоловіки лежали на цементі, а жінки повставали. Одна нічого не чула, а другій – ноги відняло. Наймолодшому загиблому просто в серце вдарило. На них сорочки погоріли”, – згадує жінка.

  55-річний Василь тоді також вийшов із автобуса разом із загиблими, але до зупинки не біг, а діставав із сумки парасолю. Затримався, бо заїло замок.

  “Мене оглушило тільки. Я був на відстані десь 5 метрів від них. Мав при собі телефон, але виключив його ще по дорозі, бо бачив, що блискає”, – каже пан Василь.

  Що притягнуло заряд – високе дерево, металевий каркас бетонної зупинки чи ввімкнений мобільник – будуть досліджувати слідчі. Відомо, що в одного із загиблих телефон розірвало, а акація – пошкоджена від удару.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!