Зимові канікули 2021-2022: скільки відпочиватимуть українські учні

 • Зимових свят із нетерпінням чекають не тільки дорослі, а й діти. Адже на Новий рік і Різдво школярі відпочивають від школи цілих два тижні.

  У 2021-2022 роках графік канікул був змінений через пандемію коронавірусу, інформує Уніан.

  Крім того, деякі школи в “червоних зонах” взагалі були переведені на дистанційне навчання вдома.

  Зимові канікули 2021-2022: рекомендації МОН

  Міністерство освіти випускає рекомендації щодо дати проведення канікул щорічно перед початком навчального року. Однак школи не зобов’язані їх дотримуватися. Кожен навчальний заклад може відпустити учнем додому раніше або пізніше в залежності від епідеміологічної обстановки.

  Так, зимові канікули за рекомендацією МОН повинні бути проведені з 25 грудня 2021 року по 9 січня 2022 року. Не всі школи будуть дотримуватися дат. Подекуди дні відпочинку можуть продовжити на тиждень, як це було з осінніми канікулами. У такому випадку учні відпочиватимуть до 16 січня.

  Згідно із законом, загальна тривалість одних канікул (крім літніх) не може становити понад 30 днів.

  Коли планується провести решту канікул

  Рекомендовані дати решти канікул вже відомі. Швидше за все, вони також будуть перенесені. Наприклад, у 2021 році на літні канікули багато шкіл виходили майже на місяць пізніше.

  • Весняні канікули – з 28 березня по 3 квітня 2022 року.
  • Літні канікули – з 1 червня по 31 серпня 2022 року.

  Нагадаємо, що в “червоних” зонах карантину 5-11 класи можуть працювати тільки за умови 100%-ої вакцинації всіх вчителів. В іншому випадку учнів переведуть на дистанційне навчання. Дитячі садки і початкові класи працюють в звичайному режимі незалежно від кількості щепленого персоналу.

  Читайте також:  Забрали шкільний автобус. У Долинській громаді матері по черзі возять учнів у гімназію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!