Бізнес і розвиток: прикарпатські ОТГ тісніше співпрацюватимуть з підприємцями

Сьогодні, 15 червня, в Івано-Франківську представники Асоціації міст України, Торгово-промислової палати та об’єднаних громад області підписали меморандум про співпрацю.

“Розвиток базується на ресурсах – земельних, фінансових, людських – а також на співпраці влади, громади та бізнесу. І саме цю співпрацю ми виносимо на перше місце, адже бізнес – це рух вперед, це робочі місця, податки, ВВП”, – розповів Володимир Попович, голова Ланчинської ОТГ.

За його словами, підписання угоди з ТПП і АМУ стало важливим кроком для громад, бо фірми, які працюють на місцях, зможуть зайти в ОТГ.

“Села і селища, які увійшли в громади, тепер мають значно ширші можливості і повноваження. Співпраця з бізнесом, як з наповнювачем скарбниці – це податки на нерухомість, землю і все інше. Тож влада має щось робити для бізнесу – прокладати дороги і комунікації, сприяти розвитку”, – додав Ігор Парасюк, керівник проекту ПУЛЬС.

Юрій Стефанчук, виконавчий директор Івано-Франківського РВ Асоціації міст України, зазначив, що ресурси є дуже важливим для об’єднаних громад, а для взаємної вигоди влади і бізнесу їм слід “дружити”. Його підтримав і Ігор Бартків, віце-президент Івано-Франківської торгово-промислової палати, сказавши, що від цієї угоди дійсно виграють усі сторони.

Читайте також: Громада під мікроскопом: Ланчинська ОТГ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!