Франківськ хоче вигідно продати свою частку “Харчосмакової фабрики”

Сьогодні, 17 січня, в Івано-Франківську відбулось позачергове засідання сесії міської ради.

Під час нього говорили про Приватне акціонерне товариство «Івано-Франківська харчосмакова фабрика». Згідно із проектом рішення зрозуміло, що Івано-Франківська міська рада хоче взяти участь у позачергових загальних зборах акціонерів 18 січня. Також місто хоче мати право на голосування.

Міський голова Руслан Марцінків наголосив, що там місто має 10,67%. Директор департаменту комунальних ресурсів Ігор Гриненько пояснив, що участь у зборах треба прийняти, щоб захистити права міста. Також він додав, що вартість акцій міста – близько 1,5 млн грн.

«Вони можуть зробити збори і зменшити нашу частку. А ми хочемо захистити громаду і отримати максимум можливих доходів до міського бюджету», – зазначив мер.

Також під час сесії наголосили, що директора «Харчосмакової» запросили на засідання, проте він не з’явився.

“У нас 10%. Ми не хочемо, щоб нашу частку зменшили. Але у нас не контрольний пакет, тому не можемо впливати на їхні рішення. Думаю, що у перспективі треба це продавати, але максимально дорого”, – сказав Рулан Марцінків.

Нагадаємо, що раніше на території ПАТ «Івано-Франківська харчосмакова фабрика» хотіли збудувати багатоповерхівки. Таке рішення прийняла 8 липня 2016 року. Проте його у суді оскаржила прокуратура.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!