Громада не йде на діалог, – директор реабілітаційного центру в Угорниках

Сьогодні, 8 серпня, мешканці села Угорники, що поблизу Івано-Франківська, вийшли на збори біля будинку, де планують відкрити наркологічний диспансер.

Сільська голова Любов Атаманчук повідомила, що збори мешканців села вирішили проводити саме біля будинку, де має функціонувати центр, бо люди виступають проти цього.

Керівник закладу Сергій Гладкомаз, у свою чергу, каже, що сьогодні відбувається не відкриття реабілітаційного центру під назвою “Ренесанс”, а лише його презентація. Мовляв, заклад ще не починає функціонувати. Також він нарікає, що громада не йде з ними на діалог.

“Тут нарозказували, що буде наркодиспансер. Це не наркодиспансер. Тут буде заклад, який надає психологічну допомогу людям, котрі не можуть справитися з якоюсь залежністю. Це не медичний заклад. Лікування є анонімним і охочі лікуватися у нас є”, – наголосив він.

Керівник зазначив, що оскільки заклад не надає медичні послуги, то не мусить мати ліцензію. Однак мешканці вказали йому на те, що на вивісці є слово лікування.

На думку отця Юрія, цей центр має добрий намір, адже таких людей потрібно лікувати і він готовий працювати з ними духовно та підтримувати. Але, за його словами, такий заклад не повинен знаходитися у житловій зоні, тим паче – у центрі села. Наприклад, церква також має реабілітаційний центр, але він знаходиться за 80 км від Львова в лісі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!