Студент ПНУ став чемпіоном Європи з таеквон-до ІТФ

• 25-26 лютого 2017 року у м. Рим (Італія) проходив  відкритий Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ, де  змагалися 500 учасників із 12 країн Європи. Україну представляли три клуби – з Івано-Франківська, Києва і Ужгорода.

До складу національної збірної України, як спортсмен і тренер, увійшов також студент факультету природничих наук нашого університету Андрій Данищук. Очолював делегацію Президент Всеукраїнської асоціації спортсменів таеквон-до ІТФ – Моргошія Онісе. Про це повідомила прес-служба ПНУ.

За підсумками дводенних напружених змагань національна збірна України стала переможцем Чемпіонату, здобувши у різних категоріях 12 золотих нагород, у тому числі у командному спарингу. Одну із золотих медалей, що вибороли спортсмени, привіз до Івано-Франківська і студент нашого університету Андрій Данищук. Титул чемпіона Європи Андрій здобув за виконання формальних вправ (туль) у найпрестижніший і найскладнішій категорії Чемпіонату серед спортсменів 18-36 років.

• Слід зазначати, що 30 жовтня минулого року в м. Олесніца (Республіка Польща) Андрій Данищук успішно пройшов атестацію на четвертий дан (розряд у бойових мистецтвах) Чорного поясу і таким чином, 21-річний тренер та спортсмен, став наймолодшим володарем такого ступеня в Україні. У Польщі Андрій бездоганно пройшов усі вказані випробування на Чорний пояс, 4-ий дан та здобув також звання «Міжнародний інструктор таеквон-до». Це звання дає право приймати атестації та присвоювати кольорові та чорні пояси іншим претендентам.