12 тисяч франківських школярів побували в патріотичних музеях

 • Сьогодні, 16 жовтня, в Івано-Франківську відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

  Члени виконкому заслухали доповідь керівника департаменту освіти та науки Ігоря Максимчука про виконання програми військово-патріотичного виховання молоді міста на 2016-2018 роки.

  За словами чиновника, в ході реалізації програми, школярів залучали до позашкільних та загальноміських патріотичних виховних заходів. Для зміни стереотипів в української молоді щодо проходження строкової військової служби, до заходів залучали військовослужбовців та ветеранів. Крім цього, для покращення викладання предмету «Захист Вітчизни» закуплено навчальні макети автоматів Калашникова, пневматичні гвинтівки, навчальні набої до АК та багнети.

  Як розповів Максимчук під час реалізації програми, Департамент співпрацював з громадськими організаціями. Також започатковано просвітницький проект «Шляхами української революції», який присвячений відзначенню 100-річчя Української революції 1917-1921 років.

  До кінця цього року заплановано проведення ще низки військово-патріотичних виховних заходів. Серед них – шкільні конкурси строю та пісні, загальноміський Фестиваль «Козацький дух», змагання з військово-прикладних видів спорту серед учнів 10-11 класів та інші.

  Станом на сьогодні 12000 школярів мали змогу побувати на екскурсіях у музеях Героїв Небесної Сотні, визвольних змагань імені Степана Бандери, Битви за Дніпро та іншими місцями визвольних змагань.

  Як додає Максимчук, в рамках Програми в НВК «Школа-гімназія №3» вперше проведено міську шкільну олімпіаду з предмета «Захист Вітчизни».

  Читайте також: У Франківську визначили кращих школярів-футболістів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!