4 січня в дистанційному пункті доступу до безоплатної правової допомоги, котрий знаходиться в Долинській центральній районній бібліотеці, відбувся сеанс Skype-зв’язку з мешканцями села Вигода – невеликого населеного пункту, що знаходиться в гірській місцевості. “За допомогою скайп-зв’язку мали змогу отримати консультації з правових питань мешканці селища Вигода у місцевій бібліотеці. Консультації надавались головним спеціалістом Долинського бюро Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/01/26221041_1172322772897813_5452455291129884278_o-490x368-300x150.jpg)