22 січня з нагоди Дня Соборності України в Тисменицькій районній бібліотеці відбулася історична година “Сила нації – в її єдності”. ЇЇ присвітили історичній даті, пов’язаній з проголошенням Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Учитель Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Іван Тарновецький розповів про основні віхи становлення Української держави та історичне значення підписання Акта Злуки УНР Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/01/den-sobornosti-265x150.jpg)