Подружжя Римиків підозрює лікарів Перегінської районної лікарні у смерті своєї новонародженої доньки. Породілля каже, що дитину з неї медики витискали руками, власними тілами та навіть простирадлами. Ігор і Христина чекали на первістка, на УЗД було видно, що має народитися здорова дівчинка. Народжувати вирішили в Перегінській номерній райлікарні, на цьому наполягла керівник тутешнього пологового, яка й Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/01/27497630_1962620730722875_1108143469_n-300x150.png)