Раніше вона була відома, як Борис Апрель. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/01/31384-300x150.jpg)
Раніше вона була відома, як Борис Апрель. Докладніше >>
До нього повернулися троє суддів. Докладніше >>
25 січня відбулась церемонія нагородження переможців книжкового рейтингу «ЛітАкцент року – 2017». Одним з переможців став поет, дитячий письменник, прозаїк з Косівщини Іван Андрусяк, який здобув першість у номінації “Поезія і проза для дітей” із книгою “Лякація”. Окрім того, відзнаки отримали такі книжки: Номінація «Поезія»: Без переможця. (Або перемогли всі) Номінація «Проза»: Жадан Сергій. Інтернат Докладніше >>
Cьогодні, 28 січня, на телеканалі «1+1» стартувало нове бізнесово-соціальне реаліті «Громада на мільйон», створене спільно з програмою Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У шоу бере участь й Печеніжинська об’єднана територіальна громада. Мешканці Коломийщини змагатимуться з територіальними громадами Тернопільщини, Луганщини, Миколаївщини та Волині за інвестиції в розмірі 1 мільйона Докладніше >>
26 січня зведений загін прикарпатської поліції чисельністю 35 чоловік відбув у чергове відрядження, де замінять на службі у Маріуполі своїх колег. Протягом двох місяців правоохоронці виконуватимуть поставленні завдання з протидії злочинності на Донеччині, повідомляє поліція Прикарпаття. Підтримати правоохоронців прийшли рідні, знайомі, колеги та друзі. Звертаючись до відряджених т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів Докладніше >>
У п’ятницю, 26 січня, у смт Куликів Жовківського району на Львівщині водій вантажівки збив пішохода, який від отриманих травм помер на місці ДТП. 46-річний мешканець села Любша Рогатинського району Івано-Франківської області за кермом вантажівки MAN скоїв наїзд на пішохода, який несподівано вийшов на проїзну частину, пише Zaxid.net. 59-річний пішохід, мешканець с. Остиловичі Перемишлянського району Львівської Докладніше >>
На Прикарпатті затримали підприємця, який шив форму для «ДНР», сплачував там податки, а сюди приїхав на відпочинок. Тепер чоловік сидітиме під вартою, поки триває розслідування. Як виявляється, і на четвертому році війни сепаратисти можуть вільно приїхати на відпочинок у Карпати, а наші люди – їздити на заробітки у Росію і купувати російські товари. Докладніше >>
У центрі Івано-Франківська в закладі громадського харчування «ПІНТА-ПАБ» та ще двох магазинах на вулиці Коновальця, 121А та Тролейбусна, 24 неповнолітнім продавали алкоголь. Про це повідомили у спільноті «Тверезий Франківськ» у соціальній мережі. «За численними наполяганнями та скаргами мешканців міста робоча група навідалась до відомого у місті закладу «ПІНТА-ПАБ», що знаходиться за адресою: вул. Незалежності 10А, Докладніше >>
З 29 січня на телеканалі 1+1 стартує телесеріаліті “Мер під прикриттям”. Відомо, що це проект телеканалу 1+1 та Міжнародного саміту мерів, який буде транслюватися о 19:30 у вечірньому випуску новин. У проекті взяли участь міські голови Хмельницького, Житомира, Тростянця, Глухова і Чернівців. Також учасником телесеріаліті став і міський голова Долини Володимир Гаразд. За правилами проекту Докладніше >>
Сьогодні на Івано-Франківщині до кінця дня та протягом доби 29 січня очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/с. Окрім того, протягом доби 29 січня на дорогах області та міста збережеться ожеледиця, повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА. Нагадаємо, що сьогодні в Івано-Франківську цілий день триматиметься хмарна погода. Докладніше >>
У 2017 році було тільки три звернення від співвласників багатоквартирних будинків Докладніше >>
Вони вимагають пільгового проїзду без обмежень Докладніше >>
28 січня у Палаці Потоцьких влаштували військово-історичну реконструкцію бою на станції Крути. У реконструкції взяли участь близько 100 осіб. “Ми присвячуємо сьогодніднішній захід 100-річчю Бою під Крутами, але ми не можемо відтворити події, як вони були, бо все \-таки знаходимось у місті. Проте сьогоднішня реконструкція відповідає подіям, які відбувались у той період”, – розповідає Олег Сароденко, Докладніше >>
28 січня о 14.00 год. на території Палацу Потоцьких пройде театралізоване дійство «Військово-історична реконструкція бою на станції Крути». Докладніше >>
26 січня, у Тлумачі відбулась шістнадцята сесія міської ради сьомого демократичного скликання. Одним з питань порядку денного став звіт міського голови. Так, під час свого виступу очільник Тлумацької ОТГ повідомив, що протягом 2017 року міська рада взяла участь у п’ятьох конкурсах для отримання міжнародної технічної допомоги та грантах для покращення соціально-економічного становища громади. Зокрема, були Докладніше >>
Спортсмен з Калуша отримав чергову перемогу в міжнародному турнірі. Андрій Квятковський зайняв ІІІ місце з вільної боротьби у ваговій категорії 70 кг. на Гран-прі Івана Яригіна, що проходить в Красноярську. Про це у соціальній мережі повідомив заступник голови Калуської районної ради Віктор Гільтайчук. “Андрій впевнено переміг Исраила Касумова (Росія) з рахунком 13-2», – йдеться у Докладніше >>
Сьогодні, 28 січня, відбулась хода учасників театралізованого дійства «Військово-історична реконструкція бою на станції Крути» за маршрутом: вул.Грушевського, 21 – вул.Шпитальна – вул.Старозамкова – вул.Шеремети – вул.Вітовського – вул.Незалежності – вул.Мельника – Меморіальний сквер. Докладніше >>
Таке рішення прийняла Бурштинська міська рада 26 січня. Докладніше >>
28 січня о 12.00 год. відбудеться хода учасників театралізованого дійства «Військово-історична реконструкція бою на станції Крути» за маршрутом: вул.Грушевського, 21 – вул.Шпитальна – вул.Старозамкова – вул.Шеремети – вул.Вітовського – вул.Незалежності – вул.Мельника – Меморіальний сквер; Докладніше >>
26 січня Бурштинська міська рада затвердила програму співфінансування заходів із заміни вікон та дверей у багатоквартирних будинках на 2018 рік. Докладніше >>
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює