Атовці Прикарпаття підписали Меморандум про чесні вибори

 • Ветерани та учасники АТО/ООС з Івано- Франківської області, які йдуть на місцеві вибори 25 жовтня, підписали Меморандум про чесні вибори.

  “Йдемо від різних політичних партій та об’єднань, залежно від власних симпатій, уподобань, бачення ситуації в країні. Йдемо, щоб не просто стати депутатами, а щоб за допомогою політичних структур, які ми представляємо, змінити життя людей в селах, містах, ОТГ, області, і які нас будуть обирати своїми представниками, в кращу сторону саме на місцях. Ми воювали і проливали кров за цю землю, в цій землі вічним сном сплять сотні наших побратимів, які загинули в цій російсько-українській війні”, – пишуть на сторінці “Асоціація учасників та ветеранів АТО – ІФ”.

  Підписанти меморандуму зобов’язуються:

  1. Вести передвиборчу політичну боротьбу чесно, в рамках закону.

  2. Не давати передвиборчих обіцянок, які заздалегідь неможливо буде виконати або які не входять в компетенцію депутатів місцевих рад всіх рівнів. Ми проти голослівного піару.

  3 Не боротись з своїми опонентами – ветеранами, учасниками АТО з інших політичних структур. Не використовувати проти них брудних методів і сил. Ні – взаємопоборюванню і взаємознищенню на догоду політичним амбіціям!

  4. Не давати політичним силам, які ми представляємо, використовувати брудні технології, фейки і подібні речі щодо ветеранів, учасників АТО, які представляють політичних опонентів.

  5. По мірі можливості висловлювати підтримку опонентам – ветеранам учасникам АТО, як інформаційно, так і публічно.

  6. Не використовувати своїх побратимів, учасників АТО в передвиборчій агітації за ту чи іншу політичну силу чи її представників на окрузі, де балотується кандидатом в депутати, чи на голову ОТГ наш побратим від опонентів. Силами ветеранів підтримуємо тільки ветеранів!

  7. По результатам виборів створити потужне міжфракційне об’єднання з депутатів- ветеранів АТО/ООС всіх рівнів, яке буде захищати і відстоювати інтереси. ветеранської спільноти, сімей загиблих, військовослужбовців на території Прикарпаття, від села до області.

  “Закликаємо всіх ветеранів, учасників АТО/ООС, які йдуть на вибори кандидатами в депутати місцевих рад всіх рівнів, голів ОТГ приєднатись до цього Меморандуму. Можливо це дасть приклад і нашим партіям, як треба вести політичну боротьбу.
  Партій і об’єднань багато. Одні приходять – інші зникають чи змінюють назву. А відчуття побратимства, лікоть товариша, який був поряд з тобою на війні – це назавжди”, – додають атовці.

  До місцевих виборів, які призначено на 25 жовтня, залишилося уже менше, ніж місяць. Політичні сили, що змагаються за представництво у міських та обласних радах, активно рекламують себе, використовуючи, зокрема, білборди, агітаційні намети та інші методи агітації. Трапляються під час виборчої кампанії й порушення законів та правил благоустрою.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!