Білборди і “заклеєні” райони: як у Франківську йде агітація за місяць до виборів (фоторепортаж)

 • До місцевих виборів-2020, які пройдуть 25 жовтня, залишився місяць. Тим часом  передвиборча агітація в Івано-Франківську йде повним ходом.

  Цьогоріч за голоси виборців боротимуться чимало партій. І практично всі з них уже представляють своїх лідерів і гасла на білбордах, які стоять вздовж Набережної, Надрічної та інших віддалених від центру вулиць. Також слід зазначити, що на більшості з цих білбордів відсутні вихідні дані про друкарню і замовника – що є порушенням.

  Ще двома популярними видами реклами є сітілайти, яких більшає ближче до центру міста, та розклеювання агітматеріалів на дошках оголошень у багатоповерхівках. Іноді агітатори клеять плакати буквально поверх конкурентів. Вся ця мішанина обличь і лозунгів періодично набридає людям, які зривають з дощок всі плакати.

  Центр міста практично “чистий” – немає слідів розклеювання реклами на стовпах та стінах, що заборонено міськими правилами благоустрою. Водночас, за словами головного комунальника міста Михайла Смушака, віддалені від центру райони вже встигли частково “заклеїти” агітками, навіть автобусні зупинки.

  “Із такими явищами ми будемо боротися. Спіймаєм розклеювальників у недозволених місцях – платитимуть штрафи”, – каже Михайло Смушак.

  Читайте також: У Франківську демонтували одразу 14 білбордів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!