• Було неприємно й гидко, – 16-річна дівчина, яку публічно образила Лобода в Харкові

 • Дівчина простояла з плакатом до того моменту, поки Лобода не звершила свій виступ.

  Світлана Лобода публічно образила дівчину, яка вийшла проти її виступу в Харкові.

  16-річна випускниця школи Дарина Вдовенко вийшла на одиничний пікет проти виступу Світлани Лободи в Харкові. Це був її перший протест, проте її публічно принизила відома співачка, пише “24 Канал”.

  Як дівчина наважилась вийти одна на протест

  Про виступ Світлани Лободи в Харкові дівчина дізналася менше ніж за годину. Вона швидко зробила плакат з написом “Харків проти Лободи” та поїхала в сад Шевченка, навіть не встигнувши попередити батьків. Мама зателефонувала Дарині, коли вона вже була в дорозі, та підтримала її.

  “У мене є позиція щодо Лободи, я її не поважаю, і я подумала, що я мушу це зробити”, – розповіла Дарина.

  Дівчина розповіла, що спершу йшла з плакатом в сторону зоопарку і люди висловлювали підтримку. Проте вже біля фонтану, де був запланований виступ співачки, люди почали запитувати її чому на плакаті так написано і чому вона проти Лободи.

  “Я відповідала, що Лобода з 2014 року давала концерти у Росії, і це гарний привід не пускати її до Харкова”, – розповіла Дарина.

  Тоді одиниці підтримали дівчину вигуками “Ганьба Лободі”.

  До Дарини кілька разів підходили охоронці

  Дарина розповіла, що до неї кілька разів підходили охоронці та просили її спуститися з фонтану, намагалися зняти. Один з охоронців навіть пригрозив, що якщо вона не спуститься, то порве плакат.

  Коли Лобода вийшла до фанів, то впритул наблизилася до дівчини, почала її обнімати, гладити по голові та сказала: “Моя хороша, ну що ти тут стоїш? Ну хто тебе прислав? Ну хто тобі дав гроші?”.

  “Мені було неприємно й гидко. Я її ще спитала: “Чому ви мене торкаєтеся?”, – сказала вона.

  Дівчина простояла з плакатом до того моменту, поки Лобода не звершила свій виступ та не пішла разом з натовпом.

  16-річна харків’янка наголосила, що не входить ні до яких громадських об’єднань. На протест вийшла одна ще й через те, що всі друзі-однодумці, на жаль, виїхали з Харкова. Після того, як відео з її пікетом розлетілося у мережі, дівчині вже написали кілька знайомих та однокласників з підтримкою.

  Вибачення не буде: Лобода цинічно заявила, що пишається дівчиною

  Вочевидь, після публічного приниження та непроханих доторків Дарина не дочекається вибачень від Світлани Лободи. Після розголосу в мережі співачка назвала пікет харків’янки вже не “завербованістю” та “проплаченістю”, а іншою думкою. І при цьому вона порівняла дівчину з собою. Мовляв, вони обидві знають, як це – “плисти проти течії”.

  “Дівчинка, яка простояла увесь час з плакатом “Харків без Лободи” – я пишаюсь тобою. Ти маєш право на свою думку і я поважаю це. Бо теж добре знаю що таке іти проти течії. На жаль, мою розмову з тобою вкотре намагаються зробити маніпуляцією. Мені шкода, якщо хтось вбачає в цьому зневагу. Знаю, що не ти. І бажаю тобі ніколи не втрачати сили духу”, – заявила співачка.

  Також вона пообіцяла, що скоро повернеться в Харків.

  Читайте також: Кожен митець має свободу, – що MELOVIN думає про російськомовні треки та їх переклад

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Тужливі пісні мого народу

           Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Люди, які бояться не обстрілів, а окупації

  Волонтерство на Донеччині. Погляд зсередини. Побутує думка, що на сході лишились одні ждуни. Ніби й так майже всі були сепарами, невеличка кількість патріотів давно виїхала, а лишились тільки ті, хто чекає рускій мір (ну і, звісно ж, працює на ворога). Багатьом зручно так думати. Помічаю це в особистих розмовах і соцмережах. Але ж як  воно

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює