Disney перевипустить скорочену телеверсію “Оскар” з українським нагородженням

 • Таке рішення ухвалили після отриманого обурення.

  Американська кіноакадемія заявила, що планує перевипустити 90-хвилинну версію трансляції церемонії вручення премії “Оскар” з моментом нагородження фільму “20 днів у Маріуполі”. Про це пише новинний інтернет-журнал про телебачення і кіно Deadline, передає “Суспільне”.

  За інформацією видання, таке рішення ухвалили після того, як Суспільне, яке володіє правами на трансляцію шоу “Оскар” в Україні, висловило обурення, що у міжнародній скороченій телеверсії немає нагородження українських документалістів та промови режисера фільму Мстислава Чернова. Водночас Суспільному про це рішення ще не повідомили.

  Суспільне транслювало шоу “Оскар” в прямому ефірі в Україні в рамках угоди з Disney. Яка займається міжнародним ліцензуванням шоу.

  Представники Disney Entertainment зазначили пізніше, що короткі версії шоу мають часові обмеження. Тому окремі категорії не вдалося додати і їх визначили ще кілька тижнів тому.

  Після – Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення надіслала лист до The Walt Disney Company. У ньому було прохання додати в міжнародну версію цьогорічної премії “Оскар” фрагмент із номінацією “Найкращий повнометражний документальний фільм”.

  Читайте: Чому нагородження “20 днів у Маріуполі” не включили в телеверсію “Оскар”, — роз’яснення Disney Entertainment

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!