“Епіцентр” вирішив обійти карантин вихідного дня – у МОЗ обурені

 • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурений жартівливою бравадою торговельної мережі “Епіцентр” Олександра й Галини Герег на тлі посилення карантину на вихідні. 

  Вчора, 11 листопада, на засіданні уряду прийняли рішення щодо запровадження в Україні “карантину вихідного дня”.

  Після цього “Епіцентр” написав у Facebook: “Продукти у нас є, вироби медичного призначення, ліки – є, корм для тварин – є. Завозимо пальне”.

  І додав картинку: “Увага! Вводимо 72-годинну п’ятницю”, пише Українська правда.

  На це й відреагував міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Мовляв, його обурило повідомлення від торговельної мережі.

  Мене просто обурив пост у соціальних мережах від “Епіцентру”. Як там було? Продовжуємо п’ятницю 72 години. Хочете покуражитися? Хочете робити фарс на здоров’ї людей?  То якщо хочете покуражитися – поїхали зі мною в реанімацію! Покуражтесь перед людьми, які помирають кожного дня. Покуражтеся перед людьми, в очах яких єдине: “Допоможіть, будь ласка”. Покуражтесь перед лікарями, які кожного дня роблять усе, щоб зберегти життя людей. Лікарі й медичні сестри, які борються за життя кожної людини, зі сльозами на очах, коли їм не вдається врятувати ту чи іншу людину – особливо коли це молода людина. Такий вам кураж потрібен?”, – запитав Степанов.

  До слова: В Україні за добу виявили ​​11057 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 609

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!