Фіналіст Євробачення “Go-A” їде на фестиваль у Верховину

 • 25-28 червня прикарпатців кличуть на фестиваль до Верховини і Криворівні.

  У концертній програмі виступи “Go-A”, “Гайдамаки”, “Мандри”, “Hutsul Planet”, “Кораллі”, а також театр просто неба, інформують організатори.

  На відзначення 30-річчя незалежності України Форум “Via Carpatia-2021” проходитиме під гаслом «Капітал свободи: 30 років культурної незалежності».

  Концерт вестиме легенда української музики незалежності Анжеліка Рудницька.

  Ростислав Держипільський і Галина Баранкевич поставить просто неба драму-концерт «Вигнані з раю» з Івано-Франківським національним академічним драматичним театром.

  Також у рамках Форуму дискутуватимуть на теми, що перебувають на перетині культури і політики.

  Як збереження культурної спадщини і становлення культурних інституцій вплинуло на становлення незалежності й самоусвідомлення України? Чи було мистецтво попередніх 30 років лише дзеркалом подій, що відбувалися в країні, чи безпосередньо впливало на формування порядку денного? Політика пам’яті, еволюція історичного знання, меморіалізація «складної історії», вплив медій на долю країни — глибокі й актуальні теми обговорять гості фестивалю на дискусійних панелях.

  На локації у Верховині та в прямому ефірі провідні політологи, історики, культурологи, письменники і режисери запекло дискутуватимуть, спрямовані досвідченими модераторами.

 • Також презентують повернення бібліотеки Станіслава Вінценза до України в Музеї Гуцульщини у Верховині, виставку картин художників Миколи та Людмили Рибенчуків «Світочі Гуцульщини» та вручимо премію Станіслава Вінценза «За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів».

  Відвідування всіх подій вільне.

  Організатори: ГО «Верховина — квітка Карпат», ГО «Всеукраїнський демократичний форум», телеканал “Еспресо”, Верховинська селищна рада.

  До теми: Євробачення-2021: перемога дісталася Італії, Україна – п’ята (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!