ФК “Прикарпаття” поступилися “Балканам” з рахунком 2:3

• В Зорі відбулася зустріч середняків, які сильні, насамперед, на своєму полі. Але “Прикарпаття” і в гостях почувається непогано, що довело і в цьому поєдинку.

У середині першого тайму команди обмінялися голами, порушивши безмовну рівновагу, що панувала до тих пір. Чернишов пройшов по центру, змістившись праворуч, і віддав м’яч Дем’яну Пєнову, який блискучим ударом з лівої ноги під поперечину не залишив шансів воротарю. Але дуже швидко послідувала гольова відповідь від іванофранківців. Вже в наступній атаці гості заробили кутовий, після подачі якого м’яч знову пішов за лицьову. Василь Француз поборовся і зробив так, щоб це сталося від ноги захисника і він же замкнув навіс на дальній штанзі, зрівнявши рахунок – 1:1, повідомляє прес-служба клубу.

Рівна гра тривала і після перерви, але цього разу порушити диспозицію вдалося гостям. Богдан Оринчак в контратаці зумів покарати “Балкани” за низку позиційних помилок у обороні. 1:2 – вперше за довгий час “Прикарпаття” змогло забити двічі протягом одного матчу. Правда нерівність в рахунку знову залишалася недовго – Сергій Любчак скористався скидкою Богдана Саламахи на дальній штанзі після подачі зі штрафного.

У кінцівці господарі грали гостріше по частині творення і явно були не проти забити третій, але Андрій Новак довго не помилявся. Допоміг господарям стандарт, Любчак зачепився за м’яч і навіть змусив захисників фолити на собі. Але падати автор другого голу не став, пробивши по воротах. Потім на шляху м’яча опинився Владислав Кабанюк, який підправив його в сітку – 3:2.

Нагадаємо, “Бути ультрас”: футбольні фанати звернули увагу франківців на чистоту на стадіоні