Фотоапарат від «Сако» виграла дев’ятирічна дівчинка з Городенківщини

 • «Галицький кореспондент» підбив підсумки конкурсу «Життя у фокусі» за рік. Перемогу здобула наймолодша учасниця, дев’ятирічна мешканка Городенківського району Анна Гакман. Переможниця зібрала найбільшу кількість голосів в одній із фототем – 1131.

  Минулого тижня Анна отримала свій приз – за перемогу у конкурсі юній любительці фотографії подарували сучасний фотоапарат Nikon Coolpix L840, наданий мережею фотомагазинів «Сако».

  Ані 9 років, фотографією вона займається з першого класу. Каже, любов до зйомки прищепили їй батьки. Саме вони придбали їй перший фотоапарат.

  DSC_6274

  «У мене є свій фотоапарат, – розповіла дівчинка. – Відколи батьки його подарували, я дуже захопилася фотозйомкою. Найбільше люблю фотографувати тварин та природу».

  Анна додала, що її фотоапарат поламався. Тому це стало ще більшим стимулом для перемоги.

  Керівник відділу маркетингу і продажу мережі фотомагазинів «Сако» Галина Гайназарова разом з читачами стежила за конкурсом і вболівала за кожного учасника.

  DSC_6298

  «Щомісяця ми спостерігали за результатами конкурсу, дивилися і любувалися – справді, надзвичайно талановиті фотографії, – сказала вона. – Дуже приємно, що діти, наші квіти, перемагають у таких конкурсах. Переможниця отримала високопрофесійний фотоапарат Nikon Coolpix L840. Завдяки йому дитина зможе продовжувати розвивати свій талант».

  «Гасло компанії «Сако» – «Ми зберігаємо найкращі миті життя», – зазначила Галина Гайназарова. – Фотографи фіксують такі миті, а ми їх втілюємо. Я бажаю фотографам не втрачати ентузіазму у своїй справі».

  Радіє перемозі донечки і її батько Андрій Гакман. Він розповідає, що донька створює багато фотографій, і аби вони не залишалися просто згадкою, Анна вирішила спробувати свої сили у фотоконкурсі.

  «Голоси набирали, як то кажуть, всіма силами, всім селом, через соціальні мережі, – розповів Андрій Гакман. – Я дуже здивувався, що дитина таки отримала свій приз. Приємно, що донька ростиме знаючи, що не все у цій країні купується, а можна стати переможцем завдяки своєму таланту. Цей конкурс подарував дитині надію на те, що своїми вміннями можна щось здобути».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!