Франківка перемогла у конкурсі “Miss badante Web” в Італії (фото)

 • В Італії уже сім років поспіль проводиться дещо незвичний конкурс – “Miss badante”.

  На участь у ньому запрошуються красуні, незалежно від віку, чи національності, з основною умовою: конкурсантки повинні працювати у секторі домашнього господарства (доглядальниці та домашні працівниці), пише “Українська газета.ІТ”.

  Захід має наметі дати жінкам, які працюють в італійських сім’ях, розважитися та відчути себе королевами. А ще – привернути увагу суспільства до їх важливої, часто непоміченої, чи недооціненої праці

  Цьогоріч, на нього вперше запросили українок.

  У відділенні конкурсу “Miss badante Web – 2021” із великим відривом перемогла франківчанка Зоряна Белей.

  Красуню запрошували до участі на очному змаганні красунь, фінал якого проходив у місті Чівітакастелана, та в цей час вона була у відпустці в Україні, тому, змогла позмагатися лише в онлайн-змаганні.

  В Італію Зоряна приїхала у 28 років. Від тоді ця країна стала її другою домівкою. Вона живе у місті Каттоліка, що у регіоні Емілія Романія.

  Про конкурс жінка дізналася випадково, гортаючи сторінки інтернету.

  “Коли прийшло повідомлення, що я – у фіналі, то не повірила, розповіла тільки мамі. Я і не думала що стану переможницею. І ось довгоочікуваний фінал. Я і моя донечка були вдома коли прийшло повідомлення: «Вас обрано “Miss badante web Italia-2021!” … І тут емоції взяли своє… Перші 5 хвилин я стояла з відкритим ротом, а доня не розуміла що відбувається. Коли розповіла їй, ми обоє раділи як малі діти! Приємно отримати статус «miss» в Італії”, – розповідає переможниця.

  За освітою Зоряна медсестра та психолог, пропрацювала в Івано-Франківській обласній лікарні хірургічною медсестрою понад 10 років. За 7 років праці в Італії жінка один раз змінила роботу через смерть роботодавця.

  Читайте також: Франківська студентка виборола золоту медаль на світовому конкурсі сучасного танцю

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!