Франківськ, Калуш, Коломия та чотири райони потрапили до “помаранчевої зони”

 • Сьогодні, 18 вересня, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній оновили поділ карантинних зон.

  Цього разу комісія вирішила віднести Івано-Франківськ, Калуш і Коломию, Косівський, Рогатинський, Рожнятівський та Тисменицький район Івано-Франківської області до “помаранчевої зони”.

  Міста Болехів, Бурштин та Яремче, Богородчанський, Галицький, Городенківський, Долинський, Калуський, Коломийський, Надвірнянський, Снятинський та Тлумацький райони потрапили до “жовтої” зони.

  Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 21 вересня.

  До теми: Всі школярі Франківська підуть на навчання з понеділка

  Нагадаємо, що три великі міста Прикарпаття: Франківськ, Калуш та Коломию Кабмін декілька раз відправляв до “червоної зони”.

  Це не подобалось людям, вони виходили на акції протесту. Наприклад, франківці виходили пікетувати “білий дім”. Згодом   депутати вирішили оскаржувати рішення уряду в суді.

  До слова: з 1 серпня набула чинності постанова Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

  Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони поділяють на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Більше про те, як українці у різних зонах житимуть із коронавірусом, читайте у статті “Чотири кольори коронавірусу”. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!