Галина Ковальська з Надвірної здобула “срібло” на чемпіонату світу з самбо

• У столиці Узбекистану, місті Ташкент, із 12 по 14 листопада проходив Чемпіонат світу серед чоловіків та жінок з боротьби самбо.

Вихованка заслуженого тренера України Євгенія Боднарука Надвірнянської СДЮСШОР «Нафтохімік-Прикарпаття» Галина Ковальська здобула срібну нагороду Чемпіонату світу у ваговій категорії 80 кг.

Збірна команда України посіла третє загальнокомандне місце серед 54 команд-учасниць.

“Управління спорту обласної державної адміністрації щиро вітає спортсменку та її тренера з успішним завершенням змагань і бажає нових яскравих і красивих перемог”, – кажуть на сайті ОДА.