Ірину Фаріон звільнили з Львівської політехніки

 • Напередодні студенти вийшли на акцію протесту з вимогою звільнити Фаріон.

  Колишню народну депутатку Ірину Фаріон звільнили з посади професора Національного університету “Львівська політехніка”. Відповідний наказ вже підписано ректором.

  Про це повідомив Оксен Лісовий, міністр освіти та науки України.

  “Студенти були, є і завжди будуть потужним рушієм змін та трансформацій. Саме зі студентів розпочалася Революція Гідності в Україні, яка остаточно закріпила нас на євроінтеграційному шляху. Починаючи з 2014 року тисячі студентів змінили аудиторії на окопи та пішли захищати свою державу, свої родини та свої цінності”, – прокоментував ситуацію міністр.

  Він додав, що позиція міністерства незмінна – людям, які не розділяють цінності гідності та не відчувають поваги до воїнів, немає місця в системі освіти.

  “Сподіваюсь, СБУ у межах відкритого кримінального провадження дасть справедливу оцінку висловам та діям вже колишньої викладачки Львівської політехніки”, – написав Оксен Лісовий.

  Нагадаємо, нещодавно Фаріон звинуватила військових, зокрема бійців “Азову” у тому, що вони спілкуються російською мовою. Її висловлювання обурили суспільство.

  Пізніше Ірина Фаріон розмістила у своєму Телеграм-каналі скриншот листа зі словами підтримки від студента з Криму Максима Глєбова. При цьому вона не приховала імені хлопця та місто, де він навчається.

  Після цього хлопця затримали, і від своїх слів він відмовився.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!