Івано-Франківськ та «Промприлад» підписали меморандум про співпрацю

 •  Сьогодні, 2 червня, у «Промприладі» міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та генеральний директор проєкту «Промприлад.Реновація» Юрій Филюк підписали меморандум про співпрацю.

  «Проєкт «Промприлад» слугує суспільним інтересам, і він направляє свої зусилля не лише на розвиток приміщень, а й на позитивний вплив на місто загалом. Хочу сказати, що проєкт об‘єднав уже понад 40 різних партнерів», – каже Юрій Филюк.

  Генеральний директор додає, що унікальним є те, що є і бізнес, і громадські організації, і місцева влада співпрацюють між собою у «Промприладі».

  «Підписання є абсолютно логічним продовженням цих процесів, і зараз, цим документом, ми формалізуємо усі події, які відбуваються», – розповідає Юрій Филюк.

  Руслан Марцінків додав, що співпраця між містом та “Промприладом” є давно.

  «Електрозаправки – спільна ініціатива. Ми зараз говоримо, і робимо кроки стратегії розвитку громади до 2030. Так, місто готове допомагати кожному проєкту, адже є велика кількість напрямків, де ми можемо тісно співпрацювати. Такі проєкти, як «Промприлад. Реновація» є дуже важливими для міста», – вважає мер.

  У першому кварталі наступного року тут планують відкрити фудмаркет та блок крафтового пивоваріння, а на даху хочуть відкрити центр розвитку фудіндустрії.

  Читайте також: Франківський драмтеатр та “Промприлад” підписали меморандум про співпрацю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!