Кабмін погодив розширення меж природного парку “Верховинський”

 • Вчора, 4 листопада, Кабінет Міністрів України погодив проєкт указу Президента України “Про зміну меж території Національного природного парку “Верховинський”.

  Таким чином, межі НПП “Верховинський” будуть розширені на 1695,5 га земель державної власності на території Верховинського району Івано-Франківської області”, пише УНН.

  Зазначається, що міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський заявив, що це ще один крок до виконання міжнародних зобов’язань щодо розширення природоохоронних територій та плану дій уряду в цьому напрямку.

  “Ми поступово виконуємо першочергові заходи для розвитку системи територій та об’єктів природно-заповідного фонду. Розширення меж парку сприятиме збереженню, відтворенню, ефективному використанню типових та унікальних природних комплексів українських Карпат, що матиме позитивний вплив на розвиток регіону”, – сказав Роман Абрамовський.

  Повідомляється, що ці землі вилучать у Державного підприємства “Верховинське лісове господарство” та нададуть у постійне користування парку протягом 2021-2023 років.

  До теми: Уряд виділив гроші на ліквідацію наслідків повені на Прикарпатті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!