Контрольний матч: МФК “Прикарпаття” зіграло внічию з “Агробізнесом”

• Першим зимовим суперником “Прикарпаття” став добре знайомий суперник – волочиський “Агробізнес”, який очолює турнірні перегони Першої ліги.

Для обох команд, які минулого тижня розпочали підготовку до весняної частини сезону, ця гра стала першою перевіркою сил під час зимового антракту. Контрольний матч відбувся 27 січня на штучному полі “Хет-трик Арени” в Івано-Франківську, повідомляється на сайті клубу.

Тренерський штаб команди рідного краю надав по 30 хвилин ігрового часу трьом повноцінним складам, серед яких було понад десяток молодих гравців, які перебувають на перегляді. Натомість волочисьці зіграли двома складами, зробивши заміни у перерві.

Щодо самої гри, то на 29-й хвилині після флангової передачі з правого краю Василь Цюцюра відкрив рахунок точним ударом у дальній кут воріт – “1:0”. У другому таймі “Агробізнес” забив у відповідь: на 61-й хвилині гості вдало запресингували опонентів на чужій половині, і ніхто із захисників не завадив Сергію Семенюку з близької відстані пробити повз Новака – “1:1”.

Нічийним рахунок протримався не довго – Воробчак пройшов по центру і знайшов класною передачею Андрія Хому, котрий викотився на побачення з голкіпером та майстерно його переграв – “2:1”. На 76-й хвилині захисники “Прикарпаття” сфолили у власному штрафному майданчику, і той же Семенюк оформив дубль, чітко реалізувавши пенальті – “2:2”.

Контрольний матч «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 2:2 (1:0)