Лікарні Івано-Франківщини вже на 57,2% заповнені хворими на COVID-19

 • В Івано-Франківській області медзаклади, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, заповнені на 57,2 відсотка.

  За минулий тиждень на Прикарпатті на коронавірус захворіли 1165 осіб. Це на 20% більше у порівнянні з попереднім тижнем, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак розповів, що в області щоденно виявляють від 80 до 200 нових випадків захворювання на COVID-19.

  “Сьогодні на лікуванні перебувають 2300 прикарпатців, 747 знаходяться у стаціонарі, 50 – в реанімації, 13 – підключені до апаратів штучної вентиляції легень. 50% хворих на COVID-19 – це киснезалежні пацієнти”, – повідомив управлінець.

  Володимир Дзьомбак підкреслив, що вакцинація проти коронавірусу допомагає уникнути захворювання. Також вона сприяє легкому перебігу хвороби.

  “На сьогодні лікарні, які надають медичну допомогу хворим на коронавірус, заповнені на 57,2%. Щоденно кількість госпіталізованих лише збільшується, що свідчить про настання четвертої хвилі пандемії. Разом з тим, спостерігається тенденція до збільшення кількості киснезалежних пацієнтів”, – говорить голова ОДА Світлана Онищук.

  Читайте також: чи потрібна третя доза щеплення від Covid-19

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!