Лікування медсестри, яка постраждала на пожежі реанімації в Косові, профінансує область, – Світлана Онищук

 • Сьогодні, 11 січня, в Івано-Франківську відбулась нарада голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із представниками місцевої влади.

  Зокрема, йшлося про фатальну пожежу в реанімації Косівської ЦРЛ, внаслідок якої загинуло четверо людей – троє пацієнтів та одна санітарка.

  “Жахлива подія сколихнула нашу область і всю державу. Відбулася пожежа в реанімації на Косівщині, є загиблі, є постраждалі. Ми якомога швидше виділимо гроші, процес вже йде. Комісія обласної ради вже працювала на місці трагедії, і я дякую за це депутатам. Кошти за лікування мають бути повністю відшкодовані родинам постраждалих”, – сказала голова ОДА Світлана Онищук.

  Людмила Сірко, заступниця голови обласної адміністрації, зазначила, що одна медсестра продовжує боротися за своє життя, вона у важкому стані, і вже перенесла три операції.

  “Медикаменти та операція фінансується за кошти НСЗУ, також є низка медикаментів, які треба закупляти додатково – і родина потребує цих грошей. Хочу сказати, що з перших днів трагедії на горе людей відгукнулися профспілки медичних працівників, які перерахували вже понад 35 тисяч гривень”, – додала Людмила Сірко.

  Жителі Косівщини також зібрали приблизно 100 тисяч гривень. Ці гроші отримала родина постраждалої медсестри.

  “На днях ми також виділимо кошти з резервного фонду бюджету нашої області, які підуть на лікування, а також на допомогу родинам загиблих”, – пояснила Людмила Сірко.

  Читайте також: Волонтери просять про допомогу медсестрі, яка постраждала у пожежі в Косівській лікарні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!