МФК “Прикарпаття” у товариському матчі програло тернопільській “Ниві”

• Цього тижня івано-франківська команда запланувала зіграти три спаринги на другому зборі, що триває у Моршині. Після перемоги над прем’єр-ліговим “Львовом” (2:1) сьогодні суперником “Прикарпаття” була тернопільська “Нива”, для якої це була лише перша контрольна гра у літньому міжсезонні.

Тернополяни зараз у пошуку підсилення, тож переглядають чималу кількість новачків. Саме підопічні Ігоря Климовського зуміли відкрити рахунок на 33-й хвилині після влучного удару Богдана Козака. Щоправда, вже за лічені хвилини номінальні господарі відігралися: це Владислав Семотюк реалізував 11-метровий. За нічийного рахунку 1:1 суперники пішли на перерву, пише “Галицький кореспондент» з посиланням на МФК «Прикарпаття».

У другому таймі у складі обох команд було проведено чимало замін, адже на перегляді перебувають кілька потенційних новачків і “Прикарпаття”, і “Ниви”. А долю матчу вирішив гол Андрія Різника на 69-й хвилині, який і приніс мінімальну перемогу тернополянам – 1:2.

Підопічні Олега Рипана продовжують підготовку у Моршині, і вже за два дні, 9 липня, на місцевому стадіоні “Медик” зустрінуться з “Минаєм”. Початок спарингу о 17-й годині.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!