Мистецтво з війни: у Франківську презентували виставку “Військово-польовий АРТ”

Сьогодні, 20 січня, в Івано-Франківському краєзнавчому музеї презентували культурно-мистецький проект “Військово-польовий АРТ”. Ініціатором та автором виставки став Павло Ротар – віце-президент Асоціації “Україна – Франція”, рядовий боєць Національної поліції України ГУНП у Києві.

Перша така виставка відбулася у центрі культури і мистецтв МВС України. Серед експонатів – вироби понад 70 митців з усієї України.

Особливістю “ужиткових” творчих виробів, розповідає автор, – є саме їхнє походження: різноманітні прояви художнього мистецтва знайшли своє місце на предметах військового вжитку: скрині, каски, обладнання, амуніція.

“Про кожну річ я можу сам розповісти, з якого міста Сходу вона приїхала. Серед митців є лауреати Шевченківської премії, заслужені майстри, є багато робіт майстрів з Прикарпаття”, розповідає автор та ініціатор виставки.

Вдалося її презентувати в Івано-Франківську за підтримки Івано-Франківської ОДА.

Заступник голови ОДА Ігор Пасічняк зазначив, що таке мистецтво є несподіваним поглядом на біду, що є на Сході України і на цьому важливо наголошувати через мистецтво.

У рамках відкриття виставки відбулися також майстер-класи для дітей.

Нагадаємо, Бійці з передової на Донбасі зняли зворушливе різдвяне привітання для українців.

DSC_6103

DSC_6066 DSC_6067 DSC_6069 DSC_6071 DSC_6076 DSC_6082 DSC_6090 DSC_6091 DSC_6094 DSC_6099 DSC_6101

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!