На Долинщині люди за власні гроші відновили два мости

 • У селі Тростянець Долинського району червнева повінь зруйнувала п’ять мостів.

  Проте гроші прийшли тільки на відновлення трьох. Два мости жителі села відновили за свої гроші, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  “Страшно, але що робити – треба їхати, а дороги нема. Влада не хоче робити, тому мусимо їхати так”, – каже житель одного із чотирьох будинків, що розташовані на вулиці Франка Микола Юрків.

  Його сусідка Любов Макійчин розповідає: “Ми ремонтували міст своїми коштами – тягнулися, як могли – дерев’яний поставили, тепер прогнило. І ми складаємося по пару гривень, аби поставили той бетон”.

  Цьогоріч у червні води річки Турянки піднялися над мостом на метр. Після цього аварійний міст став ще небезпечніший.

  “Я навіть казала, що в останню путь (бо ми всі немолоді), і то не буде куди переїхати і провести”, – бідкається Ганна Гнатків.

  Стосовно ремонту переправи люди звернулися у сільську раду. За словами жителя Василя Матіїшина, мости внесли на відновлення у загальний районний кошторис. Проте гроші так і не надійшли. Тому жителі самі збирали по п’ять тисяч гривень на відновлення проїзду.

  За словами жителя села Івана Кузеляка, ремонт містка на вулиці Зелена не профінансують із держбюджету. Два інші вже укріпили. На відновлення свого доїзду чоловік витратив понад десять тисяч гривень.

  Секретар Тростянецької сільської ради Галина Хабер каже, що держадміністрація виділила 614 тисяч 958 гривень тільки на три містки. Чому у цьому переліку немає двох інших – не знає.

  Нагадаємо, що поліцейські Прикарпаття затримали автівку, яка нелегально вивозила гравійну суміш

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!