На Калущині хочуть створити індустріальний парк “Боднарів”

 • Калуська міська рада розглянула і погодила проєкт рішення «Про створення індустріального парку на території с. Боднарів Калуської міської територіальної громади Івано-Франківської області».

  Цим рішенням депутати підтримали ініціативу ТзОВ «ПРО-МАЙСТЕР» — власника колишнього льонозаводу в селі Боднарові про створення індустріального парку «БОДНАРІВ» та погодили його концепцію.

  Як ішлося на сесії, таке рішення необхідне для внесення індустріального парку до реєстру, оскільки в цьому випадку земельна ділянка — комунальної власності, а власник колишнього льонозаводу її орендує, інформують “Вікна”.

  Площа земельної ділянки становить 16,8789 га — це територія промислової зони колишнього заводу «Чотирьохагрегатного заводу по переробці льону та коноплі», який був створений у 1986 році та припинив свою діяльність в 2004 році. 

  Індустріальний парк у Боднарові пропонується створити терміном на 30 років. Визначили пріоритетні галузі промисловості, підприємства яких планують розміщувати на території парку. Це легка промисловість, агропромисловість, складське господарство та інші, суміжні з ними галузі.

  «Індустріальний парк «БОДНАРІВ» буде групою промислових підприємств первинної переробки льону та технічної коноплі, агро-промисловості, легкої промисловості, для яких здійснюється інженерна підготовка території, проектування та будівництво інженерної інфраструктури та інших об’єктів обслуговування», — зазначено в рішенні міської ради.

  У індустріальному парку планується створити від 800 до 960 робочих місць.

  Читайте також: 10 місяців без зарплати: працівників Івано-Франківського арматурного заводу не пускають на роботу

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!